Брак – велика тајна – Старац Емилијан

200 рсд

Аутор: Старац Емилијан симонопетритски
Издавач: Епархија жичка, Манастир Жича, Краљево
Година издања: 2021.
Страна: 36
Повез: меки
Писмо: ћирилица
Формат: 16 цм

На залихама